No description is available.
| Price | $39,900 |
|---|---|
| Stock # | 428187 |
| VIN | VIN not Provided |
| Mileage | 598,686 Miles |
| Engine | Detroit DD15 505HP 4 |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | Detroit Automatic DT12 12 Spd Spd |
| Axles | Tandem, 13,300 F, 40,000 R |
| Rear | 2.85 |
| Wheelbase | 234" |
| Cab Type | Sleeper |
| Color | White Elite |
| Wet Line | No |
| GVW | Class 8: 33,001 lb and above (14,969 kg and above) Lbs |
| Sleeper Size | 72" |
| Bunk Type | Double |