| Mileage | 825,450 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Mileage | 417,049 |
|---|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller MFS-13B 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 236" |
| Axle Type | Tandem |
| Mileage | 715,870 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Mileage | 435,730 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 514,725 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 437,866 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 408,856 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 447,366 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 441,366 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 223" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 442,086 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 598,686 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (505hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 234" |
| Axle Type | Tandem 13300 F / 40000 R |
| Mileage | 447,327 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 435,920 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 521,081 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 291,916 |
|---|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO-16210C 10 Spd Spd Manual |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Mileage | 272,502 |
|---|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO-16210C 10 Spd Spd Manual |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Mileage | 414,700 |
|---|---|
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | PACCAR 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 230"" |
| Axle Type | Tandem |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 96,282 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem |
| Mileage | 449,233 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd SPEED |
| Wheelbase | 241" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Mileage | 405,234 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |