| Mileage | 406,983 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (410hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 178" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Mileage | 825,450 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Mileage | 715,870 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Mileage | 435,730 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 514,725 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 437,866 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 408,856 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 447,366 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 441,366 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 223" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 442,086 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 447,327 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 435,920 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 521,081 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 291,916 |
|---|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO-16210C 10 Spd Spd Manual |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Mileage | 272,502 |
|---|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO-16210C 10 Spd Spd Manual |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Mileage | 96,282 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem |
| Mileage | 16 |
|---|---|
| Engine | Cummins B6.7 (300hp) |
| Trans | Allison 3000 RDS 6 Spd Spd 6 spd |
| Wheelbase | 270" |
| Mileage | 449,233 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd SPEED |
| Wheelbase | 241" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Mileage | 405,234 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD13 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 233" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Aux Power Unit | Electric |
| Mileage | 492,965 |
|---|---|
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Spd Automatic |
| Wheelbase | 237" |
| Axle Type | Tandem 13300 F / 40000 R |